Novinky

Od stálé zákaznice...

Dobrý den, balík včera přišel, opět vzorně zabaleno a zboží krásné. Jste moc šikovní a děkuji za dárek, to se jen tak nevidí, většinou když už, tak pošlou nějaké reklamní tiskoviny. Budu vás všude doporučovat. Ať se firmě v této nelehké době daří.

Pochvala od maminky s dcerou

Byly jsme s dcerou přímo nadšeni,překrásné výrobky,nadčasové  dizajny,každý by si zde zaručeně vybral .Přístup  personálu fantastický.Vřele doporučuji.

Nebyly jsme zde naposledy.Dárky se moc líbily.

Jeeeeee.... od Lenky...

Jsem velice spokojena. Hledala jsem originální servírování pro štědrovečerní tabuli a tyto úžasné talíře a misky splnily svůj úkol nad očekávání. Navíc jsem ke zboží dostala dárek v podobě dvou jiných skleněných talířů.

Pochvala od stálé zákaznice paní Danuše

Velice příjemné jednání při osobním setkání na BVV. A stejně příjemné jednání na e-shopu. KRÁSNÉ zboží, nejde odejít s prázdnou....Krásné vánoční dárky....

Pochvala, co zahřeje...

Objednávala jsem poprvé, velká spokojenost, zboží moc pěkné, bylo velice dobře zabaleno na přepravu. Obchod vřele doporučuji.

Nádherná pochvala, tohle nás vždy moc těší!

Velmi profesionální přístup, je vidět, že majitelce (majitelům) velmi záleží nejen na kvalitě svých výrobků, ale i na pověsti u zákazníků.

Pochvala našich výrobků...

Výrobky jsou krásné, kvalitní, originální.

Milé poděkování od paní Naďi

...před chvílí jsem obdržela zásilku, perfektně zabalenou před poškozením. Mnohokrát děkuji, vše je moc krásné. Navíc, dárek mi udělal velikou radost.

Ano, snažíme se...

Paní byla vstřícná.Reagovala rychle a byla velmi ochotná.Příště zas!!

Laura nám poslala krásné hodnocení!

Domluva s obchodem byla bezchybná. Rychlost doručení do druhého dne. Výrobky, které barevně i vzhledově odpovídají obrázkům, jsou krásné. Velká spokojenost.