Novinky

Pochvala od stálé zákaznice paní Danuše

Velice příjemné jednání při osobním setkání na BVV. A stejně příjemné jednání na e-shopu. KRÁSNÉ zboží, nejde odejít s prázdnou....Krásné vánoční dárky....

Pochvala, co zahřeje...

Objednávala jsem poprvé, velká spokojenost, zboží moc pěkné, bylo velice dobře zabaleno na přepravu. Obchod vřele doporučuji.

Nádherná pochvala, tohle nás vždy moc těší!

Velmi profesionální přístup, je vidět, že majitelce (majitelům) velmi záleží nejen na kvalitě svých výrobků, ale i na pověsti u zákazníků.

Pochvala našich výrobků...

Výrobky jsou krásné, kvalitní, originální.

Milé poděkování od paní Naďi

...před chvílí jsem obdržela zásilku, perfektně zabalenou před poškozením. Mnohokrát děkuji, vše je moc krásné. Navíc, dárek mi udělal velikou radost.

Ano, snažíme se...

Paní byla vstřícná.Reagovala rychle a byla velmi ochotná.Příště zas!!

Laura nám poslala krásné hodnocení!

Domluva s obchodem byla bezchybná. Rychlost doručení do druhého dne. Výrobky, které barevně i vzhledově odpovídají obrázkům, jsou krásné. Velká spokojenost.

Krásná pochvala od paní Petry

Nádherné zboží. Rychlost vyřízení. Super zabalené zboží.

Krásné hodnocení od paní Míši

Děkuji nejen za nádherné sklo, ale také za krásné dárky. Ať se vám ve firmě daří.

Paní Dana nám poslala milé hodnocení

Zásilka dorazila včera kompletní a v pořádku. Z obojího mám velkou radost. Jak mísa, tak tácy vypadají ještě lépe, než na fotografiích na Vašich webových stránkách. Jsem opravdu velmi, velmi spokojená a přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a stejně spokojené zákazníky, jak se dnes cítím já.